خانه / تور تفلیس
تور تفلیس
تور تفلیس

تور تفلیس

تفلیس یکی از زیباترین شهرهای کشور گرجستان که با استفاده از تور گرجستان به این شهر سفر کنید. شهر تفلیس دارای جاذبه های گردشگری فوق العاده زیادی می باشد و باید در زمان سفر به گرجستان لذت سفر به این شهر زیبا را تجربه کنید. این شهر دارای جاذبه های بسیار زیادی می باشد که می توان به جاذبه های تاریخی تفلیس و جاذبه های دیدنی تفلیس نیز اشاره نمود. مردم این شهر دارای فرهنگ و تاریخ بسیار کهنی می باشند که زبانزد خاص و عام می باشد و با گردشگران و توریست هایی که به این شهر زیبا سفر می کنند بسیار مهمان نواز و صمیمی هستند.

مناسب ترین تورهای تفلیس آن‌هایی هستند که زمان انه ها طولانی‌تر است! زیرا که بیشتر توریست ها دل‌کندن از تفلیس را سخت می‌دانند. اما مناسب تر است که بدانید که بهترین تورهای تفلیس در حقیقت آن‌هایی هستند که با سلیقه ها و نیاز های شما تطابق دارند و به دلیل تنوع این تورها، شما می‌توانید به آسانی و با یک تماس تلفنی و گفتگو با کارشناسان سالیان، مناسب ترین تور تفلیس را انتخاب کنید.

تور تفلیس
تور تفلیس

از نظر موقعیتی گرجستان هم در اورپا و هم در آسیا قرار گرفته است اما مردم گرجستان خود را به عنوان بالکن اروپا معرفی می کنند و به دنبال عضویت در اتحادیه اروپا می باشند و این توصیف واقعاً درست است به نظر من بالکن جذاب ترین و با شکوه ترین قسمت ساختمان است. در حالتی که بتوانید با روح مردم و مناظر طبیعی گرجستان ارتباط برقرار نمایید، خاص ترین تجربه زندگی شما رقم بزند.
سفری به انسانیت و مهربانی که می تواند تاثیرات زیادی بر روحیه شما بگذارد.  در زیر به ۷ دلیل برای سفر به گرجستان و تفلیس اشاره می کنیم: گرجستان در اروپا و آسیا قرار گرفته است و گرجی ها به طور معمول از گرجستان به عنوان باکن اروپا یاد می کنند و به دلیل با شکوه بودن بی نظیر این کشور این تعریف را می توان در حقیقت درست دانست.
اگر قصد استفاده از تور تفلیس را دارید باید این مطلب را بدانید که این تمایز زمانی به طور واضح به چشم می‌آید، که گردشگران در مدت زمانی کمی پس از بازگشت از تورهای اطراف ایران (مثلاً دبی و آنتالیا و ایروان و…) به تفلیس سفر می‌کنند؛ دقیقاً در چنین شکلی می باشد که گردشگران این توانایی را دارند معنای صحیح «اصالت» را درک کنند! به عبارت دیگر، تفلیس را می‌توان شهری معرفی کرد که بوی تاریخ در آن‌ به مشام می‌رسد و مثل پیرمردی که تجربه ی بسیار زیاد دارد، از شکوه کاملاً روشن برخوردار است. مسافران تور تفلیس بارها این نکته را متمرکز شد که سفر به تفلیس، یکی از زیباترین سفرهای زندگی‌شان بوده است و بر این امید هستند که بتوانند بار دیگر به این شهر سفر نمایند.

تور تفلیس
تور تفلیس

جدا از اینکه باید جاذبه های دیدنی تفلیس را بشناسید، این مطلب صحیح است که پادشاهان گذشته ایران بارها به تفلیس حمله نموده اند و در جریان این حمله های بی‌منطق، خون‌های بسیار فراوانی در تفلیس بر زمین ریخته شد. اما مردم تفلیس، مشکلات تاریخ را فراموش کردند و حیطه ای را فراهم کردند تا همه توریست های دنیا، از سفر به این شهر لذت کافی ببرند. جدا از تمام این موارد یکی از خصوصیات بارز تور تفلیس، غور در این دوره های تاریخی‌ست که به شکلی با تاریخ ایران درآمیخته شده. نقشی که تاریخ و جاذبه‌های تاریخی در تور تفلیس ایفا می نماید، پررنگ‌ترین نمونه ممکن است.
دیدنی های بسیار فراوانی هم در اطراف این شهر موجود است، که برای تور تفلیس ویژگی خوب بسیار بزرگ به حساب می‌آیند. چرا که برطبق معمول نقاط کمی در جهان موجود است که تمام ویژگی‌های توریستی را یکجا در خود گنجانده و داشته باشند.

مردم این سرزمین همانطور که گفته شد، مردمی مهمان نواز و خونگرم هستند و آرامش بسیار زیادی در رفتار آنان به چشم می‌خورد با این حال می توان به هتل های تفلیس نیز که همیشه آماده خدمت رسانی می باشند نیز اشاره نمود . به خصوص مردم پایتخت، با درک ضرورت فعالیت در حوزه گردشگری، احترام بسیار زیادی برای گردشگران خارجی قائل‌ می باشد این احترام سبب می‌شود که تور تفلیس به شتاب جای خود را در میان توریست های ایرانی باز نماید. نکته دیگر علاقه مردم گرجستان به موسیقی محلی می باشد و برحسب معمول توریست ها از حجم گسترده موسیقی‌ها و نوازندگانی که در خیابان‌ها در حال نوازندگی هستند، تعجب می‌کنند.

وضعیت آب و هوایی
وضعیت آب و هوایی

وضعیت آب و هوایی

قبل سفر باید با زمان مناسب برای سفر به گرجستان آشنا شوید. هوای تفلیس به سبب بادی که از کوهستانها در دره‌های اطراف به وزیدن می کند همیشه پاکیزه‌ می باشد. معمول درجهٔ حرارت آن ۲ر۱۳است. در ماه های تابستان درجهٔ حرارت به ۲ر۲۵ و در ماه های زمستان به ۹ر۰- می‌رسد. از ماه آذر تا اسفند (بین ۳۰ تا ۳۵ روز) دمای هوا به زیر صفر تقلیل پیدا می کند. متوسط سالانهٔ بارندگی ۵۰۵ میلیمتر می باشد که ۳۴ آن در ماه‌های تابستان می‌بارد. حدود ۲۵ روز از فصل تابستان آن خیلی گرم تر است و دمای هوا تا ۳۰ افزایش پیدا می کند.