خانه / اطلاعات سفر / نحوه ی خرید سیم کارت در گرجستان

نحوه ی خرید سیم کارت در گرجستان

خرید سیم کارت در سفرهای خارجی و درونی یکی از اصلی ترین و مهمترین کارهایی است که همه ما به آن نیاز داریم و در واقع یکی از ضروریات نیازمندی ها اصلی سفر به شمار می رود. چرا که ما در طول مدتی سفر هستیم نیاز به اینترنت، گوگل مپ و همینطور تماس با نفوس مهم زندگیمان را داریم، از همین رو اغلب مسافران این سوال در ذهنشان هست که چطور می توانند در یک کشور اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه سیم کارت تهیه کنند. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر در مورد نحوه ی خرید سیم کارت در گرجستان بیشتر می گوییم.

برای خرید سیم کارت گرجستان باید بگوییم که کار شما زیاد ساده و راحت است، اگر سفرتان به این کشور با خرید بلیط جت گرجستان بوده می توانید در داخل هیات خطسیر با ارائه دادن جوازعبور خود یک سیم کارت گرجی تهیه کنید، نکته مهمی که باید بدانید این است که سیم کارت های توریستی گرجی رایگان هستند و شما می توانید با خرید بسته تماس و بسته های اینترنتی آن را شارژ کنید و مصرف نمایید.

برای خرید سیم کارت در گرجستان اگر در مطار نوار دچار مشکل شدید یا حتی اگر فراموش کردید که از جوخه سیم کارت بخرید منتظر نباشید چرا می توانید به شعبه های اپراتورهای سیم کارت ها بازآیی کنید و با ارائه دادن پته خودتان می توانید سیم کارت گرجی را تهیه کنید.

توجه داشته باشید که در صورتی که تقاضای میزان تعدید روند دارید می توانید با پرداخت مبلغ بیشتری (۲ لاری به بالا) عدد خود را اختیار نمایید.

لازم به ذکر است که برای خرید سیم کارت در گرجستان با چند متصدی تلفن این کشور آشنا شوید که آن ها گزاره بیان از اپراتور بی لاین (BeeLine)، مگتی (MagtiCom) و جئوسل (GeoCell) هستند.

بعد از خرید سیم کارت، میزان تعدید گرجی را که خریده اید در موبایل خود اندوخته نمایید چرا که به ضمن شارژ مجدد به آن شمارش کردن نیاز دارید.
سیم کارت گرجستان
نحوه شارژ سیم کارت گرجستان:

با خرید سیم کارت گرجستان همانطور که می دانید باید آن را شارژ کنید، برای این کار لازم است تا کارت های بانکی بین المللی ویزا یا مسترکارت داشته باشید تا به صلح با استفاده از اپلیکیشن های اپراتور در هر مکان و زمانی که خواستید سیم کارت خودتان را شارژ نمایید. اکنون می خواهیم نحوه شارژ سیم کارت در گرجستان را از طریق اسباب پی باکس توضیح دهیم:

مراحل شارژ سیم کارت گرجستان با دستگاه پی باکس:

زبان سیستم پی باکس را به انگلیسی دگرگونی بدهید و روی گزینه موبایل اپراتور کلیک کنید
تلفنچی مورد نظر خود را قدرت و نمایید
بسته اینترنتی مورد نظر خود را اختیار نمایید
میزان تعدید ولی گرجی خود را وارد کنید (نیازی به ورود کد نیست)
اسکناس را به واحد لاری در قسمت مشخص شده بر روی دستگاه وارد کنید.
اگر خواستید از سکه استعمال نمایید از قسمت مشخص شده در پرتره فوق، سکه را وارد نمایید (سکه های ۱لاری، ۲لاری و ۵۰ تتری)
در منتها رسید خود را از مایه دریافت نمایید.
مبلغ شارژ سیم کارت ازطریق پیامک نیز برای شما ایفاد خواهد شد.

مگتی کام

گرجستان دارای ۳ اپراتور فعال می باشد که یکی از آن ها مگتی است. سیم کارت های این تلفنچی علاوه برای تکوین گردی مناسب هستند و کاربردی هستند. این اپراتور در سال ۲۰۱۵ با نمایش اینترنت ۴G فعالیتش را در گرجستان آغاز کرد و هزینه هر سیم کارت تقریبا ۱۰ هزار ده قران می باشد که عدد ممکن است زمانی که شما به این شهر سفر می کنید متقاوت باشد. این متصدی تلفن بسته های اینترنتی مختلفی را برایتان دارد و همچنین از سرعت اینترنت زبرین برخوردار است و حتی از پوشش زبرین بهره مند بوده و می توانید برای ناحیه ها دور از شهر که تمام اپراتورها آن را پوشش نمی دهد با این اپراتور به صلح تماس بگیرید.

 ژئوسل

یکی دیگر از اپراتورهای فعالی در کشور گرجستان ژئوسل است که از سال ۲۰۱۸ در حال فعالیت است و عقبا متصدی تلفن تلفن مصاحب در گرجستان منظور می شود که دارای اینترنت ۴G می باشد. در سال ۲۰۱۶ تلفنچی ژئوسل در اقدام ویژه ای برای گردشگران سیم کارت هایی را ارائه نمود که اشخاص با خرید تور یا خرید بلیط جت می توانستند آن ها را در وارستگی و اسارت داشته باشند. این سیم کارت ها دارای ۳۰ نکته لحظه تماس رایگان، روانه پیام کوتاه نامعدود و معدود و نیز ۲ گیگابایت اینترنت دارند . باین امکانات فقط ۱۵ روز اعتبار دارند.

بی لاین

دیگر تلفنچی فعال در گرجستان بی لاین است، این متصدی تلفن توسط یک شرکت روسی دائره می شود و کوچک ترین تلفنچی در گرجستان هست که حجم اینترنت ۲G و ۴G رو در شهرها نمایش میدهد. این متصدی تلفن بلوکات کمتری رو نسبت به دو مورد قبل پوشش میدهد.

سیم کارت گرجی

در کشور گرجستان بورس های نابه جا به تلفن همراه نسبت به فارس عوعو بالاتر  است و بورس هر لمحه تماس با اپراتورهای این کشور حدود ۰٫۲ لاری یا ۳۳۶ ده ریال می باشد. توجه داشته باشید که هزینه ها برای هر یک لطیفه به ده قران می باشند.

در زیر برایتان مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه های یک نکته لحظه مکالمه را از طریق دو متصدی تلفن ذکر کرده ایم.

مطلب پیشنهادی

جنس پارچه ی لباس مردم گرجستان

جنس پارچه ی لباس مردم گرجستان

گرجستان یکی از همسایگان ایران است که هر ساله حجم بسیار بالایی از توریست را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *