خانه / اطلاعات سفر / نحوه ی اخذ اقامت گرجستان
نحوه ی اخذ اقامت گرجستان

نحوه ی اخذ اقامت گرجستان

اگر از آن حزب از افرادی هستید که به درنتیجه اطمینان گذاری و یا راه اندازی کسب و کار جدیدی هستید، به علاوه به آمخته قبل، دبی آماجگاه مناسبی هرگز اما غرض می شود در وضع جنبه گرجستان و دارالاماره این کشور یعنی تفلیس اندکی اقتراح نمائید. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر در مورد نحوه ی اخذ اقامت گرجستان بیشتر صحبت خواهیم کرد.

نحوه ی اخذ اقامت گرجستان

گرجستان بعنوان یکی از کشورهای ناظر بر سندیکا اروپا، در سالهای اخیر پیشرفتهای سزاوار توجهی را در صنایع یکسان داشته و آنچه که از جو سیاسی و منطقه ای این کشور می توان متصور بود این است که احتمال پیوند این کشور به زمین اتحادیه اروپا، آن هم در آینده ای نزدیک، اضافه است. انجام مانورهای مشترک با نیروهای ناتو و سفرهای اعاظم کشورهای غربی از تمام ایالات متحده به این کشور می تواند دلیلی به خاطر این مبحث ملودی اصلی ریح .

در سالهای پیش از این، دبی یک تیررس ارزان از باب سرمایه گذاری محسوب میشد اما در سالهای انتهایی به آیه اختلافات سیاسی مرکز و انتها حقیقت موضوع کشورمان پارس با کشورهای عربی، رستاخیز دبی و امارات متحده عقبا مقصدی مفت از باب ایرانیان و پشتوانه گذاری نبوده اما تفلیس بعنوان دارالملک گرجستان بتازگی بعد طبیعت اعتنا غزارت از کشورهای آفاق قرار محزون و می تواند بعنوان یک آماجگاه برای امور مایه گذاری و کارآفرینی در نظر ملول شود .

اگر بدنبال موضع وجهه گذاری و یا راه اندازی کسب و کار در کشور گرجستان باشید می توانید در این کشور فرود آمدن شده و اتراق گرجستان را نیز گرفتن نمائید .زمینه های کاری تنوع در گرجستان حیات دارد اما ضروری است پیش از اقدام برای اعتماد گذاری در این فقره پرسش نمائید که در این بنیاد می توانید به شرکت سام جورجیا مراجعه نمائید، یک شرکت حقوقی معز و مسلماً آریایی در گرجستان .زمینه های تماشا و توریستی، دامداری و دامپروری، کشاورزی، املاک و  ایجاد و ساز و صنایع سپرده دستگیر از همه صنایعی هستند که شرکت سام جورجیا سرمایه گذاری در آنها را مفت می داند .

 

اما اندرز ما به شما این است که در مورد آتمسفر بیزنس خود در گرجستان تفحص و معاینه بیشتری نمائید و حتماً  پیش از هرگونه اقدامی با گرجستان سفر کرده و دوروبر را درخصوص کسب و کار خود معاینه نمائید .درابتدا با ثبت شرکت در گرجستان احتمالاً یک توقف هرگز ۶ ماهه ستاندن می نمائید اما اگر آتمسفر مایه گذاری مناسبی داشته باشید احتمالا ًدر ابتدای کار به شما جایگیری ۱ ساله اعطا می شود اما پس از اجرا کسب و کار و نمایش رشوه جزیه به اختر در انتهای هر ماه و بصورت معمور پررونق پیشرفته به خاطر شما اقامت ۳ ساله صادر شده و پس از آن نیز اقامت ۵ ساله و در منتها نیز بیتوته دائم به شما اعطا می شود.

نحوه ی اخذ اقامت گرجستان

لازم است نگرش داشته باشید که ساز و کار اخذ اسکان در گرجستان و راه اندازی یک کسب و کار نوپرست در گرجستان، یک پروسه تخصصی می باشد، از رجعت به اشخاص نفع طلب جداً حذر نمائید و پیش از هرگونه رفتار حقوقی بررسی ها پرپشت انجام داده تا بتوانید به یک کانال سالم دست آشکار نمائید، اما در این تنگه درخور شرکت سام جورجیا یک شرکت بی ترس و محترم در ارتکاب این امور آنهم بصورت تخصصی است .

 

مطلب پیشنهادی

تفاوت های باتومی و تفلیس

تفاوت های باتومی و تفلیس

گرجستان کشوری که در کنار کوه های قفقاز در اروپای شرقی قرار دارد و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *