خانه / اطلاعات سفر / اجرایی شدن طرح مهاجرت بزرگ در کشور قزاقستان
اجرایی شدن طرح مهاجرت بزرگ در کشور قزاقستان

اجرایی شدن طرح مهاجرت بزرگ در کشور قزاقستان

مقامات حکومت سلامت در قزاقستان مقدمه «مهاجرت بزرگ» را از نواحی پهلوها به محل ها شمالی کشور طرح آهنگ می‌کنند.مقامات وزارت بهداشت این کشور براین باورند، این مهاجرت‌ها بهتر است تا قبل از سال ۲۰۵۰ که قدر جنوبی‌ها چهار مساوی اکثر از شمالی‌ها خواهد بود، ادا شود حال آنکه محال کم‌جمعیت در کشور به دست فراموشی سپرده می‌شوند. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر در مورد اجرایی شدن طرح مهاجرت بزرگ در کشور قزاقستان بیشتر می گوییم.

اجرایی شدن طرح مهاجرت بزرگ در کشور قزاقستان

با عنایت به عوامل سیلان تداول این عمل دولت، «آرگاندیک‌اف» کمک وزیر سلامت و عمارت مدنی جمعی قزاقستان در یک میتینگ خبری گفت: عدم تناسب تقسیم اجتماع در مرحله اول نامربوط و موثق به محال شمالی و جنوبی است.وی افزود: پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۵۰ در منطقه ها شمالی قزاقستان کاهش قابل‌توجه جمعیتی را تا بندها یک میلیون نفر داشته باشیم.

به نطق و نوشتار وی، این مسئله در گوشزد است که در محل ها جنوبی رشد نفوس شورش افزون بوده و بیش از ۵ میلیون پیش‌بینی می‌شود.بنابراین هجوم محال جنوبی قزاقستان چهار برابر بیشتر از شمالی‌ها خواهد بود و این امر یعنی مناطق جنوبی نیروی کار مازاد خواهند داشت اما در بلوکات شمالی که دارای زیرساخت‌های ضروری و کارخانجات کاربردی است، با کمبود نیروی کار جلو می‌شود.

آرگاندیک‌اف نیز افزود: برای کاهش عدم خویش ازدحام در اقطار مختلف قزاقستان، امارت سلامت وسوسه به هجرت از جای ها نواحی جنوبی به شمالی را قصد می‌کند.وی هم ازدیاد کرد: بابت محول شلوغ از نواحی پهلوها به سگال کشور، چند راستی زنهار و خیانت تشویقی جهت مهلت از آدم جنوب که علاقمند به نقل مکان و سکونت در استان‌های شمالی دارند، نیز ترتیب شده است که در مدارج بعدی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اجرایی شدن طرح مهاجرت بزرگ در کشور قزاقستان

قزاقستان کشوری متجاوز پهن در داب آسیای مرکزی بوده که از جنبه ذخایر انرژی و نفقه معدنی بسیار غنی می‌باشد اما به نسبت وسعت، از نظر نفوس شورش تا حدودی کم‌‌جمعیت می‌باشد و این امر شغل ها کشور را بر آن داشته است تا افزون بر استنطاق پخش نالایق جمعیت، فدایی قزاق‌های مهاجر این کشور را نیز بابت مراجعت و عزیمت به ولایت اجدادی خود تحریک کنند.

مطلب پیشنهادی

تفاوت های باتومی و تفلیس

تفاوت های باتومی و تفلیس

گرجستان کشوری که در کنار کوه های قفقاز در اروپای شرقی قرار دارد و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *