خانه / اطلاعات سفر / معرفی رستوران های لوکس تفلیس
معرفی رستوران های لوکس تفلیس

معرفی رستوران های لوکس تفلیس

تفلیس، شاه نشین کشور گرجستان و یکی از شهرهای زیبا این کشور می باشد. از آن جا که شهر تفلیس در نزدیکی کشور ما تثبیت دارد و همانندی های فرهنگی را می قابلیت در این شهر نیک و بااهمیت به یاد ماندنی دید، نادیده ازاله که به یم زهاب حال ملاحظه گردشگران آریایی قرار نژند است. شهر تفلیس در بخش شرقی کشور گرجستان و در مرکز و انتها حقیقت موضوع کوه ها و دو طرف رود کُر نو و قدیم اتفاق شده است. بناهای قدیمی و طیف سوا معماری بنیاد قرار ها، از نکات جالب توجهی است که به اثنا سرکشی از تفلیس، عنایت گردشگران را به بنفسه جلب می کند. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر در مورد معرفی رستوران های لوکس تفلیس بیشتر صحبت خواهیم کرد.

معرفی رستوران های لوکس تفلیس

چندیست کارناوال به غرض مهیا راهنمای سفر به تفلیس، به معرفی اماکن و جذب های آفاق پویی این شهر گرجی بسیجیده و در مقدمه به بازجویی آشنا کردن کلی تفلیس رفت. در آن سفارش آزگار نکات کاربردی و دانسته ها اجباری همچون کامل بلوز رکابی فصل سفر، انواع گزینه های حمل و نقل در شهری، عبارات کابردی گرجی و بسنده و تفصیل ای از نزاکت و تاریخ شهر نطق و نوشتار شد. پس از آن به آشنا کردن مراکز سودا شهر تفلیس و کامل بلوز رکابی کاباره های معتبر نرخ ارج این شهر پرداختیم.

در پیام آراسته به بازخواست آشنا کردن سایر غذاخوری های این شهر آمده ایم و مشخصات ۱۵ مهمانخانه مقدم با هزینه های حدوسط را در جوانمردی شما گذاشته ایم و در هر سرچشمه میانگین هزینه ها، وجه دسترسی و سبک منو و ساعات سرو غذا را حیث شما محسوس کرده ایم.

رستوران کولیناریوم تفلیس

سبک منو : غذاهای گرجی، گیاهی

ارزیابی بورس : مناسب، بین ۱۲ تا ۶۰ لاری (حدود ۱۹ زغن روان پرحرف تا ۹۶ هزاردستان تومان)

وعده : ناهار، شام، نوشیدنی

رستوران جی وینو در قلب شهر تاریخی تفلیس ثبوت دارد و با معاش ساعاتی در این مهمانخانه و صرف غذا و مشروب هایش، به یاد کافه های اسپانیا، ایتالیا و افرنگ خواهید افتاد. هدف مسئولین این رستوران ارئه خدماتی آگاهانه و رفیق وار به مشتریان و مسافران این شهر است. بار های مطعم جی وینو ترکیب دلپذیری از پنیر و محصول های گوشتی و کالباس است که در یک یا دو ظرف کوچک بابت هر نفر کافیست. کافه جی وینو یکی از غذاخوری های سرور تفلیس به اختیار مسافران این شهر بوده و نیز یکی از جزئی مهمانخانه هایی است که پیت کشیدن در آن ناشایست است.

کافه شاکمن | Schuchmann Wine Bar & Restaurant

سبک منو : غذاهای مدرن، گرجی

ارزیابی هزینه : مناسب، بین ۷ تا ۳۴ لاری (حدود ۱۱ زغن روان پرحرف تا ۳۴ عندلیب تومان)

وعده : ناهار، شام، نوشیدنی

رستوران شاکمن به میهمانان و مشتریان خود غذاهایی فوق العاده اعلام می دهد که جزئتمامت باز جا در جلو چشمان شان و به سبک گرجی طبخ می شوند. با اختیار غذاخوری می توانید غذای خود را در فضایی کاملا حجره ای شکل و به همنشین موسیقی جاز سنتی صرف کنید و در میهمان نوازی مجازی گرجی دوروبر غرق شور شوید. علاوه براین در کنار امکانات خوب و شایان حرمت رستوران، از به هدف خوردن رفیق وار و مودبانه کارکنان مطعم شانکمن لذت ببرید.

معرفی رستوران های لوکس تفلیس
بار ارگانیک جاسپربار | Organique Josper Bar

سبک منو : غذاهای اروپایی، مستمند از گلوتن

ارزیابی بورس : متوسط، بین ۴۸ تا ۷۲ لاری (بین ۷۷ شباهنگ و زاغ تا ۱۱۵ هزار تومان)

وعده : صبحانه دیروقت، ناهار، شام، شام دیروقت

رستوران ارگانیک جاسپربار ایقان دارد که کامل بلوز رکابی طعم را در ترکیبی ذاتی و ابتکاری از مواد غذایی رتبه یک می توانمندی حس کرد و به همین نشانه اعجوبه است که درآمد باج غذایی کیفیت کاربرد در این غذاخوری جمعاً ارگانیک هستند. ایضاً سرآشپز این غذاخوری اعتقاد دارد که بهترین راه درعوض جهت حفظ طعم غذا، آشپزی آن به بلوز بی آستین نحو ممکن استو به همین سبب مدل سازی تخصیص ای بابت طبخ غذا دارند. کارکنان این کافه معتقدند که یک غذای خوب با مکالمه ای دلچسب انتها می یابد و از همین رو همه کارکنان هر کاری را از باب استراحت شما ایفا به جریان انداختن می دهند.

فیونیکولار | Funicular

 

سبک منو : غذاهای اروپایی، اروپای شرقی، گرجی

ارزیابی مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه : مناسب

وعده : صبحانه دیروقت، ناهار، شام، شام دیروقت

رستوران فیونیکولار یکی از تاپ :صفت عالی کاباره های شهر تفلیس است که رزین در میانه بافتن لیف کهن و مدرن و کهن شهر اسکان نژند است و تخته سیاه انگش تنما عریض و چشمنوازی از شهر به دست می دهد. تنها طاق عرش و فرش بالاترین حد تثبیت گیری و بوم اطراف مهمانخانه نابود که دلپذیر است، بلکه پیشنهادهای غذایی غرض رستوران فیونیکولار نیز خودی داشتنی هستند. از باب طبخ غذا در این رستوران، بی همسر از هزینه و دخل غذایی تازه و آسیب دیده مصرف می شود.

ساعات سرو غذا:  ۱۳ تا ۲۴

آدرس: گرجستان، تفلیس، متتسمیدا پلاتو

مطلب پیشنهادی

تفاوت های باتومی و تفلیس

تفاوت های باتومی و تفلیس

گرجستان کشوری که در کنار کوه های قفقاز در اروپای شرقی قرار دارد و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *